Zümre ve Planlar

Coğrafya Sene Sonu Zümresi Tutanağı 2020 Güncel

Coğrafya sene sonu zümresi tutanağı 2020 güncel Covid-19 pandemi sonrası yapılmıştır. 2020 güncel coğrafya sene sonu zümresini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Sene sonu zümresi gündem maddeleri kısa tutulmuş, Covid-19 gündem maddelerine eklenmiş ve gereksiz ayrıntıya yer verilmemiştir.

Coğrafya Sene Sonu Zümresi Tutanağı 2020 Güncel Gündem Maddeleri

1. Açılış ve Yoklama
2. 1. dönem ve 2. dönem başı yapılan zümre toplantı tutanaklarının gözden geçirilmesi
3. Yıl sonu başarı durumlarının görüşülmesi.
4. Covid-19 salgını süresince alınan tedbirler kapsamında Bakanlık, ilçe/il millî eğitim müdürlükleri ile okul/kurumlar tarafından gerçekleştirilen uzaktan eğitim faaliyetlerinin değerlendirilmesi ve konuya ilişkin raporun hazırlanması.
5. Covid-19 salgını sonrası kontrollü normalleşme sürecinde okul, sınıf ve zümre genelinde yapılacak iş ve işlemlerin belirlenmesi. www.derscografya.com
6. 2020-2021 Eğitim ve öğretim yılında öğrencilerin Covid-19 salgını sürecindeki öğrenme kazanımlarına ilişkin eksiklerin giderilmesine yönelik gerçekleştirilecek tamamlayıcı eğitim programının planlanması.
7. Dilek ve temenniler ve kapanış

Zümre tutanağı ile ilgili eksikleri, hataları gözden kaçanları yorum kısmına yazarak bize ulaştırabilirsiniz. Umarım faydalı olmuştur.

Eski 2018 Coğrafya Sene Sonu Zümre Tutanağı

Coğrafya sene sonu zümresi tutanağı 2020 Googlede aramak için tıklayınız.

derscografya.com/genel/zumre-ve-planlar/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu